Pogledajte kompletan program i satnicu 6. Jelen Demofest-a


Jelen Demofest 06Šesto izdanje muzičkog festivala „Jelen Demofest“ biće svečano otvoreno na banjalučkoj tvrđavi Kastel u četvrtak, 18. jula u 20 časova. U nastavku pogledajte kompletan program festivala i satnicu.

Jelen Demofest 06 biće održan 18. do 20. jula 2013. godine na tvrđavi Kastel.

 

 

 

Kompletan program i satnica:

18. jul

  • 16:00 – otvaranje Pop Art Marketa – Dom Omladine
  • 17:00 – Otvaranje izložbe OOH YEAH Davor Gobac – DFK pub
  • 19:00 – Otvaranje izložbe „Strip Republike Srpske” – Dom Omladine
  • 20:00 – Otvaranje kapije na Kastelu – I takmičarsko veče
  • 22:30 – Dede Putra, Bihać
  • 23:00 – Dubioza Kolektiv – Kastel – glavna bina
  • 01.00 – S.A.R.S. – Kastel – glavna bina
  • 01:00 – DJ Xonok – Afterparty bina

19. jul

  • 13:00 – Luka Pate – osnove zagrevanja + performance sa Davidom Horvatom
  • 13:45 – Peter Cizelj – tehnika sa najlonskim metlicama, hi-hat paterni + ghost note groove + performance sa Denisom Horvatom
  • 14:30 – David Morgan – analiza jazz standarda + creative practicing + performance sa Denisom Horvatom
  • 15:00 – Strip radionica – Dom Omladine
  • 16:00 – Pop Art Market – Dom Omladine
  • 17:00 – Strip radionica – Promocija 4. broja strip časopisa “Parabellum” – Dom Omladine
  • 17:30 – Strip radionica (predavanje) – Milorad Vicanović Maza – Dom Omladine
  • 18:00 -Pechakucha night – Dom Omladine
  • 20:00 – Otvaranje kapije na Kastelu – II takmičarsko veče
  • 22:30 – Kraj Programa, Rijeka
  • 23:00 – Partibrejkers – Kastel – glavna bina
  • 01.00 — Superhiksi – Kastel – glavna bina
  • 01:00 – DJ Joma Maja&DJ Mioz – Afterparty bina

20. jul

  • 13:00 – Luka Pate – play along + metronom + performance sa Denisom Horvatom
  • 13:45 – Peter Cizelj – group systm + sviranje sa sequencama + performance sa Denisom Horvatom
  • 14:30 – creative practicing+performance sa Denisom Horvatom
  • 15:00 – Promocija albuma benda Neuro – DFK klub
  • 15:00 -Strip radionica – Dom Omladine
  • 16:00 – PopArt market – Dom Omladine
  • 17:00 -Strip Radionica ( predavanje ) – Aleksa Gajić – Dom Omladine
  • 17:30 – Strip radionica ( predavanje )- Boban Savić Geto – Dom Omladine
  • 18:00 – Strip radionica ( predavanje )- Bane Kerac – Dom Omladine
  • 19:00 – Početak Grafitti Jam-a na Kastelu
  • 20:00 – Otvaranje kapije na Kastelu – Finale VI Jelen Demofesta
  • 22:00 – Proglašenje pobednika
  • 22:20 – Neuro – promocija albuma
  • 23:00 – Kiril Djaikovski ft TK Wonder &MC Wasp – Kastel – glavna bina
  • 01.00 — Plejboj – Kastel – glavna bina
  • 01:00 – DJ Ian Green – Afterparty bina

(Visited 41 times, 1 visits today)